ФОТО
| |

Колишнього проректора одеського вишу будуть судити за розтрату мільйона

Без названияПрокуратура Одеської області направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього проректора Одеського державного університету внутрішніх справ, якого підозрюють у розтраті мільйона гривень на ремонт приміщень закладу. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Одеської області.

Зокрема, слідчі прокуратури з’ясували, що протягом 2011-2014 років університетом в особі його керівництва  укладено низку договорів підряду на будівництво гуртожитку по вулиці Чорноморського козацтва, надбудови їдальні у провулку Сабанський, ремонту плацу по вулиці Успенській, систем опалення та вентиляції закладу тощо.

Фактично роботи у повному обсязі виконані не були, а по деяких об’єктах взагалі не проводились. Поряд із цим, із бюджету на рахунки підрядної організації перераховано 1 мільйон гривень коштів за ремонт «на папері». Більшt того, 250 тисяч гривень із цих коштів сплачено за завищеними обcягами виконаних робіт.

Якщо буде доведено вину екс-проректора одеського вишу, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Останнім часом корупція у стінах навчальних закладів  дуже поширена. Як повідомляв «Ні корупції!», ГПУ викрила масштабне фальшування результатів ЗНО, що призвело до незаконного вступу близько 2 тисяч абітурієнтів до українських вишів.

 

 

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії