Колишнього проректора одеського вишу будуть судити за розтрату мільйона

Без названияПрокуратура Одеської області направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього проректора Одеського державного університету внутрішніх справ, якого підозрюють у розтраті мільйона гривень на ремонт приміщень закладу. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Одеської області.

Зокрема, слідчі прокуратури з’ясували, що протягом 2011-2014 років університетом в особі його керівництва  укладено низку договорів підряду на будівництво гуртожитку по вулиці Чорноморського козацтва, надбудови їдальні у провулку Сабанський, ремонту плацу по вулиці Успенській, систем опалення та вентиляції закладу тощо.

Фактично роботи у повному обсязі виконані не були, а по деяких об’єктах взагалі не проводились. Поряд із цим, із бюджету на рахунки підрядної організації перераховано 1 мільйон гривень коштів за ремонт «на папері». Більшt того, 250 тисяч гривень із цих коштів сплачено за завищеними обcягами виконаних робіт.

Якщо буде доведено вину екс-проректора одеського вишу, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Останнім часом корупція у стінах навчальних закладів  дуже поширена. Як повідомляв «Ні корупції!», ГПУ викрила масштабне фальшування результатів ЗНО, що призвело до незаконного вступу близько 2 тисяч абітурієнтів до українських вишів.