Ремонт по-труханівськи: 81 мільйон на півкілометра вулиці в центрі Одеси

Одеса-вулиця-Преображенська_

Управління дорожнього господарства Одеської міськради 8 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Ростдорстрой» капітальний ремонт вул. Преображенської за 81,01 млн грн. Як повідомляють Наші гроші,  до кінця 2017 року вулицю відремонтують на ділянці від вул. Жуковського до вул. Садової довжиною 500 м та площею 13 300 кв. м.

Влаштують проїжджу частину зі стоянками і майданчиками під сміттєві контейнери, тротуари, систему відеоспостереження із шести камер, освітлення, захисні мембрани колектору і підземного переходу, нанесуть розмітку, встановлять огородження, світлофори і дорожні знаки. Також перевлаштують трамвайну колію з контактною мережею, перекладуть кабелі, каналізацію, водо- і газопровід.

Одеса-вулиця-Преображенська 1

Конкурентами були ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного і ТОВ «Будівельно-виробнича компанія «Пик-Строй».

«Ростдорстрой» записано на вірґінський офшор «Сайдлейк інтернешнл лімітед» авторитетного бізнесмена Олександра Жукова з Лондона, депутата Одеської міськради Юрія Шумахера (партія «Довіряй ділам» Геннадія Труханова), Олександра Рацкевича і Євгена Коновалова.

Шумахер із Трухановим володіють вірґінським офшором «Corderoy Trading Limited».

Донька Жукова Дар’я є громадянською дружиною російського мільярдера Романа Абрамовіча, якого вважають одним з «гаманців» Володимира Путіна.

Із 2008 року «Ростдорстрой» виграв торгів на 3,96 млрд грн.

Зокрема у липні Служба автомобільних доріг в Одеській області замовила йому поточний середній ремонт ділянок траси М-15 Одеса-Рені на 173,28 млн грн.

Одеським «БВК «Пик-Строй» володіють одесити Захар Петровицький і Марина Лозовенко та Андрій М’ястковецький з Вінниччини.

Марина Лозовенко (Ізбаш) є депутатом Одеської міськради від тієї ж партії «Довіряй ділам» Труханова. Раніше вона була помічницею Труханова, коли той був нардепом від Партії регіонів.

У держреєстрі для зв’язку з фірмою вказано номер телефону 048 7261577, що належить ТОВ «ДРСУ-КОМ» Олега Пеко, Миколи Данилюка та Олександра Мельникова. Раніше співвласницею цієї фірми була Наталія Шумахер, яка свого часу проживала зі згаданим Юрієм Шумахером за однією адресою.

Інший номер телефону фірми-конкурнта 048 7263544 використовує також нині ліквідоване ТОВ «Пантеон-Юг». Його засновником свого часу був Михайло Старушкевич. Раніше тому належало одеське ТОВ «Південні фондові технології», чия назва співпадає із назвою російського ТОВ «Южные фондовые технологии» з групи «Рост». Зараз «Південні фондові технології» записані на Наталю Ганевич.

Наші гроші 

Читайте також: Ремонт траси на Бухарест буде здійснювати офшорна компанія