Прокуратура виявила, що гроші “освоїли”, а шкільний дах не полагодили

Ремонт даху 2

Архівне фото з доступних джерел

При проведенні ремонту покрівлі даху приватні підприємці привласнили бюджетні кошти на суму понад 150 тисяч гривень. Такого висновку дійшла Бориспільська місцева прокуратура в результаті перевірки використання бюджетних коштів, виділених на ремонт закладів освіти.  

Як повідомляється на офіційному сайті Київської обласної прокуратури, підрядниками було суттєво завищено вартість окремих робіт, а також списано матеріали, які фактично не використовувались при проведенні ремонту.

За вказаним фактом відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 366 КК України (підробка офіційних документів, а саме кошторисної документації) та  ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення майна службовою особою).

З метою належної фіксації доказів, забезпечення неупередженого та ефективного досудового розслідування прокуратурою із залученням спеціаліста проведено огляд місця події, в ході якого задокументовано збитки, завдані державі.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі в місцевій прокуратурі.

Як повідомляв "Ні корупції!",  Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно службової особи Броварської районної державної адміністрації та керівника одного з товариств, які сприяли розтраті бюджетних коштів у сумі понад 800 тисяч гривень.

 Установлено, що всупереч своїм посадовим обов’язкам, без жодних документальних та правових підстав, начальник відділу райдержадміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, власним підписом затвердила дефектний акт та інші офіційні документи для проведення ремонтних робіт у 4-х школах Броварського району, тим самим створивши умови для розкрадання бюджетних коштів, надавши дефектному акту статусу офіційного документа.