ФОТО
| |

На хабарі затримали одеського чиновника

32(3)

Фото з сайту прокуратури

Прокуратура міста Одеси спільно з працівниками Головного управління національної поліції України в регіоні затримала «на гарячому» службовця Одеської мерії. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Правоохоронці здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 368 КК України, а саме, одержання неправомірної вигоди.

Так, за інформацією прес-служби Прокуратури Одеської області, інспектор одного з управлінь Одеської міської ради одержав від представника підприємця 3 тисячі гривень за неперешкоджання торговельній діяльності. Досудове розслідування триває.

Раніше одеський активіст Вадим Лабас на своїй сторінці в соцмережі виклав фото й пост про те, що затримали працівника Управління розвитку споживчого ринку й захисту прав споживачів Одеської міської ради. За інформацією ЗМІ, ім’я затриманого Анатолій Іванов.

Якщо буде доведено вину затриманого, йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

23

Слід зазначити, що керує сферою торгівлі в Одесі заступник міського голови Олесь Янчук, якого 19 серпня мер міста Геннадій Труханов відсторонив від виконання повноважень на час перевірки, що була ініційована зверненням громадських організацій. Приводом відсторонення Янчука став його виступ на одному з телеканалів міста, де він заявив, що Небесна сотня не має стосункудо Одеси, а тому й перейменовувати вулицю на її честь не потрібно.

24

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії