ФОТО
| |

ІМІ запрошує блогерів на антикорупційний тренінг в Одесу

Тренінг постерІнститут масової інформації запрошує блогерів та громадських активістів Одеси, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей на тренінг «Де шукати місцеву корупцію», який відбудеться в Одесі 10-11 вересня 2016р.

До участі запрошуються блогери та громадські активісти, що мають початковий досвід розслідування корупційних схем на місцевому рівні, учасники проекту «Ні корупції!», грантери програми мікро-грантів Freedom House.

Цілі тренінгу полягають у розвитку спроможностей учасників у проведенні журналістських розслідувань, у кращому розумінні, як функціонують комунальні підприємства та як захистити місто від незаконної забудови.

Теми, які будуть висвітлені на тренінгу:

  • Особливості реформи управління та контролю за комунальними підприємствами (експерт Інституту політичної освіти Тарас Случик)
  • Як боротися із незаконними забудовами за допомогою законів України (адвокат, голова ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» Марина Соловйова)
  • Підводні камені при створенні журналістського розслідування. Майстер-клас журналіста-розслідувача, засновника агентства журналістських розслідувань та ведучого програми «Слідство.Інфо» Дмитра Гнапа.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків.

Бажаючі подати заявку повинні заповнити її онлайн тут.

Останній термін подання – 1 вересня 2016 р. Кількість місць –обмежена.

Тренінг проводиться в рамках проекту “Блогери проти корупції” за підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Рекомендуємо, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії