Голова сільради, затриманий на хабарі, вийшов під заставу у майже 600 тисяч

2015-11-06khabarЗа голову Зорянської сільради Рівненського району Михайла Олійника, якого нещодавно затримали на хабарі у 500 тисяч гривень, внесли заставу – 580 тисяч.

Про це «Четвертій владі» повідомили джерела із правоохоронних органів.

Напередодні прокуратура Рівненської області повідомила йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі).

18 серпня суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 580 тисяч гривень та відсторонив від займаної посади.

Як повідомляв «Ні корупції!», 16 серпня у Рівному Служба безпеки України затримала на хабарі голову селищної ради, який вимагав 500 тисяч гривень від підприємця за виділення йому 1,5 га землі (10 ділянок), що насправді були заплановані для передачі місцевій громаді та ветеранам ‪АТО‬.

Затримали хабарника на автостоянці поблизу Рівненської облдержадміністрації під час передачі йому всієї суми неправомірної вигоди.

Михайло Олійник є керівником релігійної громади УПЦ Київського патріархату в селі Старожуків Рівненського району, колишнім настоятелем Свято-Михайлівського храму УПЦ КП. Після затримання у рівненській єпархії розповіли, як ставляться до затримання на хабарі священика-голови сільради.