ФОТО
| |

Активісти проводять незалежне розслідування ситуації з запуском е-декларування

Декларування 1Інформцентр “Майдан Моніторинг” вимагає підвищення прозорості в публічному секторі.

Громадська організація Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” проводить незалежне розслідування ситуації, що склалася навколо запуску системи е-декларування.

Про це повідомляє прес-служба організації.

“Ми високо шануємо принципи прозорості та доброчесності в публічному секторі, тому хочемо надати суспільству і всім зацікавленим сторонам повну, документально підтверджену інформацію з цього питання”, – наголошується в повідомленні.

Для проведення всебічного аналізу організація просить надати таку інформацію:

1. Протокол розкриття тендерних пропозицій за тендером СНП UKR/2015/097 в рамках проекту “Підвищення прозорості та доброчесності в публічному секторі”.

“Ми усвідомлюємо, що протокол містить комерційну інформацію. Разом із тим, ця інформація одночасно є суспільно важливою і має надзвичайне значення в умовах, що склалися. Вважаємо, що в цьому випадку суспільне значення перевершує інші фактори”, – наголошено в заяві.

2. Загальну інформацію про проект “Підвищення прозорості та доброчесності в публічному секторі” (назва, бюджет, керівник, терміни, мета) або дати пряме посилання на цю інформацію на сайті ПРООН.

3. Документи про прийняття ПРООН якості результатів за всіма проміжними етапами (документи передбачені в розділі “Умови оплати” Додатку 1 за тендером СНП UKR/2015/097.

“Ми розуміємо, що в разі тендеру СНП UKR/2015/097 йдеться винятково про гроші європейських платників податків, а не про засоби бюджету України. Разом із тим, ми вважаємо себе частиною європейської спільноти і щиро хочемо, щоб європейські кошти витрачалися чесно”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 серпня в Україні запрацювала система е-декларування без сертифікації. 19 серпня повідомляли, що систему е-декларування зламали.

LB.UA

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії