У Добропіллі на хабарі за каву спіймали головного лікаря

ДобропілляНа Донеччині на отриманні хабара у сумі 50 000 гривень викрито головного лікаря міської лікарні.

Як повідомляє сайт прокуратури, у липні до правоохоронців звернувся громадянин із вимогою притягнути до кримінальної відповідальності головного лікаря Добропільської центральної лікарні, який вимагає від нього неправомірну вигоду у розмірі 2 000 доларів США за сприяння у вирішенні питання щодо оренди приміщень лікарні для розміщення кавових апаратів.

19 серпня працівниками прокуратури спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Донецькій області та представниками СБУ під час отримання грошових коштів у сумі 50 000 гривень лікаря було викрито у службовому кабінеті лікарні.

Наразі слідчі дії тривають. Вирішується питання щодо обрання посадовцю міри запобіжного заходу.

Кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди) стосовно цього посадовця розслідується під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області.

Як повідомляв "Ні корупції!", у Харкові лікар-нарколог «погорів» на хабарі. 34-річний завідуючий одного із відділень наркологічної лікарні вимагав неправомірну вигоду за проходження у медичній установі наркозалежним лікування. Під час одержання неправомірної вигоди його затримали співробітники Управління захисту економіки та прокуратури.