Посадовця зі Служби АТО затримали за 230 тисяч гривень хабара

ХабарУ столиці на одержанні 230 тисяч гривень хабара затримано службовця Державної служби АТО. Операцію проводили працівники Київської місцевої прокуратури спільно з  СБУ. Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури.

Як зазначає прес-служба Прокуратури міста Києва, вказані кошти державний службовець вимагав та отримав від комерційної структури за перемогу в конкурсних торгах з виконання робіт щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

Службовця було затримано «на гарячому» під час одержання коштів від посередника.

3(277)

1(565)

Фото з сайту прокуратури міста Києва

В ході проведених за місцем проживання зловмисників обшуків, правоохоронці виявили та вилучили понад 1 мільйон гривень, оригінали документів з конкурсних торгів, печатки та факсиміле.

Злочинців затримано в порядку статті 208 КПК України. Посереднику вже повідомлено про підозру за частини 5 статті 27, частини 3 статті 368 КК України, тобто, посібництво в одержанні неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою, поєднане з вимаганням.

Найближчим часом державному службовцю буде оголошено про підозру, а також внесено клопотання про обрання запобіжних заходів. Досудове розслідування, в ході якого будуть досліджені інші зловживання посадовців Держслужби, що призвели до можливої розтрати понад 20 мільйонів гривень, виділених на реабілітацію ветеранів АТО, триває.

«Ні Корупції!» досліджував тему реабілітації воїнів АТО. Встановлено, що у результаті проведених торгів Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО, величезні кошти з держбюджету на санаторно-курортне лікування постраждалих бійців  були виділені сумнівній фірмі зі статутним капіталом 1000 гривень.