Податківці розбагатіли на 50 кіз

Кози

Затримані кози. Фото з сайсу ДПСУ

Сьогодні вночі прикордонники відділу «Лозно-Олександрівка» Луганського загону біля кордону з Росією затримали двох українців, які  переганяли 53 кози із українського села Петрівка у напрямку російського села Шияни. Порушники були затримані за  10 метрів від лінії державного кордону, повідомляється на сайті ДПСУ.

Стосовно громадян України складено адмінпротоколи, справи встановленим порядком направлено до суду.

Свійських кіз передано до Державної фіскальної служби.

На західному кордоні минула ніч була врожайнішою - прикордонники у пункті пропуску «Шегині», що на українсько-польській ділянці кордону, вилучили дві автівки з контрабандними цигарками.

Так, у першому випадку у мікроавтобусі «Мерседес»  під керуванням жителя Тернопільщини  спільна прикордонно-митна оглядова група знайшла 236 пачок сигарет на суму понад 3 тисячі гривень. Куриво водій сховав у спеціально обладнаному тайнику в салоні мікроавтобуса.

Також близько опівночі на оформлення по смузі руху «червоний коридор» прибув мікроавтобус марки «Volkswagen Transporter» під керуванням 31-річного жителя Черкас. За наявною випереджувальною інформацією від працівників оперативно-розшукового підрозділу, прикордонники ініціювали проведення поглибленого огляду мікроавтобуса. В ході спільної з працівниками митниці перевірки було з’ясовано, що «Фольксваген» обладнано спеціальним подвійним дном. Всього із цього тайника та з-під декоративної обшивки салону мікроавтобуса вилучено понад 3 тисячі пачок сигарет з акцизними марками України на загальну суму оцінки понад 60 тисяч гривень.

В обох випадках, враховуючи внесення змін в конструкцію транспортних засобів, мікроавтобуси будуть вилучені. Окрім того, стосовно водіїв складено відповідні адміністративні документи та вилучено контрабандні тютюнові вироби.

Що буде далі з вилученими цигарками, на сайті ДПСУ не повідомляється.

А "Ні корупції!" має завдання на вихідні - вирахувати, що коштує дорожче: 53 кози, які дісталися податківцям, чи контрабандні цигарки, вилучені прикордонниками?)