Шанс захистити НАБУ є. Цей орган повинен працювати – Лещенко

НАБУ Л 1

Війна корупціонерів проти НАБУ тільки починається. Сьогодні на мітингу під Генпрокуратурою  озвучив отриману вчора інформацію про ще один сценарій вбивства НАБУ Банковою, - написав депутат Сергій Лещенко на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Отже, за даними моїх джерел, "смотрящий" за судами та прокуратурою депутат Олександр Грановський готує подання до Конституційного Суду. Він же пише проект рішення КС.

Далі це подання має бути подано начебто опозиційними депутатами з Оппоблоку та олігархічних фракцій "Відродження"
та "Воля народу". Наступний крок - кишеньковий Конституційний суд, половина суддів якого на гачку влади по справі Януковича, мають винести рішення, написане Грановським. І антикорупційне бюро позбавлять частини повноважень.

Після цього Порошенко на зустрічі з міжнародними партнерами розведе руками і скаже - ви бачите, я сам в шоці, але у нас незалежні суди.

Те саме  зараз відбувається із законом про люстрацію та законом про електронні декларації. Їх теж намагаються скасувати руками КС за зверненнями сателітів влади з псевдо-опозиційних фракцій.

Чи вийде у влади розвалити НАБУ? Вийде, якщо ми будемо пасивні. Тому маємо діяти спільно, через вуличний протест, медійну кампанію та лобізм в колі західних партнерів України. Лише це зупинить контрреволюцію перефарбованих корупціонерів, - вважаєЛещенко.

НАБУ Л2

У середу під будівлею Генеральної прокуратури на вулиці Різницькій відбувся пікет на підтримку Національного антикорупційного бюро в його протистоянні з Генпрокуратурою. За повідомленнями учасників акції у соціальних мережах, до неї долучилися громадські активісти, народні депутати, журналісти-розслідувачі.

НАБУ Л3

Учасники акції вимагали від генпрокурора Юрій Луценко та президента Петро Порошенко ліквідувати департамент ГПУ із розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності – так званий департамент "Кононенка-Грановського".

НАБУ Л2А

Промовці назвали ГПУ “Генеральною питочною”, маючи на увазі інцидент 12 серпня, коли працівники СБУ та Генпрокуратури незаконно ув’язнили й піддали тортурам оперативників НАБУ, які на законних підставах стежили за керівником департаменту ГПУ Дмитром Сусом.

"Під Генеральною прокуратурою України сьогодні відбулася акція, яка до болю нагадувала події річної давнини - акції протесту громадськості проти переслідування слідчих і прокурорів Генінспекції ГПУ за затримання так званих "діамантових прокурорів". Нічого не змінилося за рік. Лише виконавці цих переслідувань стали ще нахабнішими і отримали підвищення по службі", - написав екс-заступник генпрокурора Віталій Касько у Фейсбуці.

НАБУ Л 4

НАБУ Л6

Вимоги учасників  акції протесту дуже прості:

1. Припинення незаконного втручання ГПУ у компетенцію НАБУ і надання новим антикорупційним органам можливості безперешкодно здійснювати свої повноваження та боротися з корупцією чинних високопосадовців.

2. Негайне звільнення і притягнення до кримінальної відповідальності всіх працівників Генпрокуратури, винних у застосуванні катувань та нелюдського поводження до технічних працівників НАБУ.

3. Ліквідація "замовного" департаменту ГПУ, який виконує брудні політичні замовлення за завданням влади, та притягнення до відповідальності всіх без винятку виконавців таких замовлень і їхніх кураторів, - сказав Віталій Касько.