На в’їзді в Мукачево патрульні затримали п’яного суддю на BMW

Ротмістренко

Біля посту ДАІ на в’їзді в Мукачево патрульні затримали п’яного водія. Як повідомляє кореспондент Mukachevo.net з місця подій, патрульні зупинили машину  за неввімкнутий поворотник. 

За попередніми даними, затриманий є суддею Ужгородського міськрайонного суду.

Правоохоронці одразу ж повезли порушника до лікарні для визначення рівня алкоголю в крові, оскільки проводити освідчення на місці подій він відмовився.

БМВ

Згодом стало відомо, що суддю звати Ротмістренко Михайло, йому 35 років. (Якщо це правда, то у декларації судді Ротмістренка за 2014 рік не вказано жодного авта. НК). За попередньою інформацією, чоловік є племінником екс-голови Конституційного суду України Андрія Стрижака.

Вміст алкоголю в крові порушника перевищує норму в 11 разів - 2,4 проміле замість максимально дозволених 0,2 проміле.

Як з’ясував "Ні корупції!", тиждень тому інший суддя Ужгородського міськрайонного суду  позбавив  колишнього правоохоронця права керування транспортним засобом строком на 2 роки.

Як повідомляє прес-служба суду, саме таке покарання суддя вважає достатньою мірою відповідальності для працівника ДАІ, що у липні цього року, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння  протаранив  паркан ужгородського дитячого садка.

В судове засідання, порушник не з’явився, натомість представляти свої інтереси доручив адвокату.

 Під час розгляду справи суд переглянув відеозапис з місця події та інші докази. Представник порушника, у свою чергу, заперечував факт перебування його клієнта за кермом автомобіля.

 Зрештою, за вчинення протиправного діяння, передбаченого частиною 1 статтею 130 КУпАП, суд наклав на правопорушника адміністративне стягнення – позбавлення права керування транспортними засобами – строком на 2 роки.