Мер Торецька (Дзержинська) отримав підозру про злочин

Торецьк підозра

Прокурор Донецької області Євген Бондаренко вручив меру Торецька підозру у вчиненні злочину, а саме – участі у терористичній організації та посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України. Про це повідомляється на офіційному сайті Генеральної прокуратури

Володимир Сліпцов  підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) КК України.

Слідством встановлено, що мер вказаного міста пов'язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР».

Підозрюваний посадовець 15 квітня 2014 року головував на засіданні сесії міської ради та вносив до порядку денного питання щодо призначення незаконного референдуму у м. Торецьку. Окрім мера та депутатів, участь у сесії брали представники терористичної організації «ДНР», які закликали визнати псевдо-республіку та незаконно зняли і винесли з сесійної зали стяг України.

«Місяць тому мною були зібрані представники правоохоронних органів Донеччини на оперативну нараду. Головною темою стала боротьба із сепаратизмом. Мною було доручено у найкоротші строки переглянути усі справи по цьому напрямку, створити необхідні робочі групи, вивчити їх стан та вислухати думку громадськості з цього приводу. Те, що ми зробили зараз – це реальні дії, направлені на боротьбу із сепаратизмом у найвищих ешелонах влади регіону. Це вказує на невідворотність покарання за вчинений злочин», - наголосив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

Кримінальне провадження перебуває у слідчих СБУ, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Донецької області.

17 серпня Краматорський міський суд задовільнив клопотання прокуратури Донецької області та обрав для мера міста Торецька Володимира Слєпцова міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці.

Як повідомляв "Ні корупції!",  мер Словянська Неля Штепа, запідозрена у сприянні сепаратистам, також заарештована й перебуває в СІЗО (Харків).