У Дніпрі чиновник залишив після себе збитків майже на 22 мільйони

Крупський Дніпро

Анатолій Крупський

Чиновника, який у 200-2013 та у 2014-2015 роках обіймав посаду першого заступника голови Дніпровської міської ради, оголошено у розшук і заочно повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Чиновник не проконтролював укладання договорів з оформлення пайової участі забудовників з створення інженерно-транспортної інфраструктури міста. Його бездіяльність призвела до ненадходження до бюджету понад 18 мільйонів гривень пайових внесків.

Крім того, 58-річний чиновник залишив на балансі житлово-комунальних підприємств 230 об'єктів, які в подальшому були визнані банкрутами та перейшли у приватну власність. Сума збитків - 3,6 мільйона гривень.

Наразі повідомлено про підозру ще й заступнику начальника одного з Департаментів міськради.

Місцеві ЗМІ ідентифікували особу оголошеного у розшук екс-чиновника-марнотратця.

"...на посаді першого заступника голови Дніпропетровської міської ради з 2000 по 2013 та з 2014 по 2015 роках працював Анатолій Крупський, лідер міського осередку партії «Відродження»", - пише NB.