На Херсонщині митника пункту “Чонгар” затримали на хабарі в 7 тисяч рублів РФ

ЧонгарВійськовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 3 ст. 368 КК України, стосовно головного державного інспектора відділу митного оформлення «Чонгар» Херсонської митниці Державної фіскальної служби.

Як повідомляється на сайті Головного військового прокурора Анатолія Матіоса, встановлено, що інспектор С., будучи службовою особою правоохоронного органу, бажаючи збагатитися за рахунок інших, одержав від громадянина Т. неправомірну вигоду в розмірі 7 000 російських рублів.

У таку суму посадовець оцінив свої недешеві «послуги» за безперешкодне проходження митного оформлення, зокрема, перенесення без декларування 150 000 російських рублів, що перевищує передбачені законодавством України 10 000 у гривневому еквіваленті.

Зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, до слідчого судді подано клопотання про обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Сумщині судитимуть правоохоронця за 5 тисяч гривень хабара.