Вовк та Ладана можуть випустити з-під варти під заставу

cherk-zabar-silrada-sbu2

Печерський районний суд Києва 30 липня обрав запобіжний захід для голови Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області Світлани Вовк та голови правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ»Миколи Ладана - тримання під вартою протягом 60 діб.

Нагадаємо, наприкінці липня голова сільради разом з землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поруч з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову. Посередником хабарниці – голови сільради, був голова правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ». Голову сільради та псевдоборця з корупцією підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України.

cherk-zabar-silrada-sbu1

Відповідно до ухвали суду, для голови правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ» Миколи Ладана одночасно визначено запобіжний захід у вигляді заставив сумі 4 582 455 грн.

Для пані Вовк, «оцінивши в сукупності тяжкість покарання, …позитивні дані про її особу, а також стан її здоров'я, матеріальний стан, слідчий суддя вважає доцільним на підставі абз. 2 ч. 5 ст. 182 КПК України визначити заставу в розмірі 435 000 грн».

У разі внесення грошей суд зобов'язав підозрюваних носити відповідний електронний засіб контролю – браслет. Також їм заборонене спілкування з понятими, свідками та депутатами, працівниками виконавчого комітету Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області. Підозрюваним не можна відвідувати адміністративне приміщення Свидівоцької сільради.