ФОТО
| |

Вовк та Ладана можуть випустити з-під варти під заставу

cherk-zabar-silrada-sbu2

Печерський районний суд Києва 30 липня обрав запобіжний захід для голови Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області Світлани Вовк та голови правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ»Миколи Ладана – тримання під вартою протягом 60 діб.

Нагадаємо, наприкінці липня голова сільради разом з землевпорядником та державним реєстратором вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поруч з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову. Посередником хабарниці – голови сільради, був голова правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ». Голову сільради та псевдоборця з корупцією підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України.

cherk-zabar-silrada-sbu1

Відповідно до ухвали суду, для голови правління громадської організації «Агенція антикорупційних реформ» Миколи Ладана одночасно визначено запобіжний захід у вигляді заставив сумі 4 582 455 грн.

Для пані Вовк, «оцінивши в сукупності тяжкість покарання, …позитивні дані про її особу, а також стан її здоров’я, матеріальний стан, слідчий суддя вважає доцільним на підставі абз. 2 ч. 5 ст. 182 КПК України визначити заставу в розмірі 435 000 грн».

У разі внесення грошей суд зобов’язав підозрюваних носити відповідний електронний засіб контролю – браслет. Також їм заборонене спілкування з понятими, свідками та депутатами, працівниками виконавчого комітету Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області. Підозрюваним не можна відвідувати адміністративне приміщення Свидівоцької сільради.

 

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії