ФОТО
| |

TI Україна починає нову кампанію проти толерантності до корупції

TI логоНеурядова організація із боротьби з корупцією “Transparency International Україна” запускає комунікаційну кампанію проти толерантності до корупції.

“Це наша третя кампанія, що називається “Корупція повинна бути поміченою” (від двозначності слова: “помічена”/”позначена” – ІФ). Вона несе в собі два сенси”, – сказала керівник департаменту комунікації Transparency International Україна Ольга Тимченко на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” у вівторок.

“Перший сенс в тому, що не можна, щоб у суспільстві були подвійні цінності: з одного боку ми викриваємо корупціонерів, з іншого боку ми заздримо елітному способу життя, дорогим речам, які можна купити лише корупційним шляхом. Другий сенс цієї кампанії в тому, що корупцію потрібно мітити, за неї потрібно карати. Ця кампанія також проти безкарності, яка, на жаль, існує зараз в Україні”, – пояснила вона.

У рамках кампанії, за словами О. Тимченка, буде розміщено понад 600 відповідних зображень на білбордах та сітілайтах у містах по всій країні, а також ролики на радіостанціях “Люкс ФМ”, “Радіо 24”, Kiss FM, “Радіо Rocks”, “Релакс”, “Мелодія” та інших.

“Також ми створюватимемо антикорупційні комікси, що поширюватимуть серед молоді”, – додала О. Тимченко.

Як повідомляв “Ні корупції!”, результати опитування, проведеного Лейк Рісерч Партнерз (ЛРП) та Каракойун Стретеджіс у партнерстві з ПАКТ та Київським Міжнародним Інститутом Соціології (КМІС), свідчать, що сприйняття корупції в Україні загалом та на урядовому рівні не зазнало суттєвих змін після першого дослідження у 2007 році, попри новий та більш демократичний уряд при владі; ці тенденції були підтверджені опублікованим нещодавно дослідженням корупції Трансперенсі Інтернешнл, в якому Україна посіла 130 місце у рейтингу 168 країн.

За результатами опитування, українці хочуть, аби їхні лідери публічно засуджували корупцію.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії