TI Україна починає нову кампанію проти толерантності до корупції

TI логоНеурядова організація із боротьби з корупцією "Transparency International Україна" запускає комунікаційну кампанію проти толерантності до корупції.

"Це наша третя кампанія, що називається "Корупція повинна бути поміченою" (від двозначності слова: "помічена"/"позначена" - ІФ). Вона несе в собі два сенси", - сказала керівник департаменту комунікації Transparency International Україна Ольга Тимченко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"Перший сенс в тому, що не можна, щоб у суспільстві були подвійні цінності: з одного боку ми викриваємо корупціонерів, з іншого боку ми заздримо елітному способу життя, дорогим речам, які можна купити лише корупційним шляхом. Другий сенс цієї кампанії в тому, що корупцію потрібно мітити, за неї потрібно карати. Ця кампанія також проти безкарності, яка, на жаль, існує зараз в Україні", - пояснила вона.

У рамках кампанії, за словами О. Тимченка, буде розміщено понад 600 відповідних зображень на білбордах та сітілайтах у містах по всій країні, а також ролики на радіостанціях "Люкс ФМ", "Радіо 24", Kiss FM, "Радіо Rocks", "Релакс", "Мелодія" та інших.

"Також ми створюватимемо антикорупційні комікси, що поширюватимуть серед молоді", - додала О. Тимченко.

Як повідомляв "Ні корупції!", результати опитування, проведеного Лейк Рісерч Партнерз (ЛРП) та Каракойун Стретеджіс у партнерстві з ПАКТ та Київським Міжнародним Інститутом Соціології (КМІС), свідчать, що сприйняття корупції в Україні загалом та на урядовому рівні не зазнало суттєвих змін після першого дослідження у 2007 році, попри новий та більш демократичний уряд при владі; ці тенденції були підтверджені опублікованим нещодавно дослідженням корупції Трансперенсі Інтернешнл, в якому Україна посіла 130 місце у рейтингу 168 країн.

За результатами опитування, українці хочуть, аби їхні лідери публічно засуджували корупцію.