Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом недоотримання Чернігівською міськрадою 250 тисяч гривень

Чернігів виконкомПрокуратура Чернігівської області, дослідивши повноту та своєчасність сплати підприємствами-забудовниками пайової участі (внеску) на розвиток інженерно-транспортної та соціально інфраструктури міста, встановила, що у 2013 році виконкомом Чернігівської міської ради своїм рішенням безпідставно зменшив суб’єкту господарювання розмір пайового внеску, у зв’язку з чим до бюджету не надійшло майже 250 тис. грн.

На сайті прокуратури повідомляється, що відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, затвердженого Чернігівською міською  радою, дія Закону та Положення поширюється на всіх замовників, незалежно від їх форми власності.

    Розмір пайового внеску замовника для нежитлових будівель  становить 10% загальної вартості будівництва об’єкта містобудування.

    Установлено, що у 2013 році виконкомом Чернігівської міської ради своїм рішенням безпідставно зменшив суб’єкту господарювання розмір пайового внеску, у зв’язку з чим до бюджету не надійшло майже 250 тис. грн.

    Враховуючи несплату одним із замовників  майже чверті мільйона гривень,  прокуратура області за вказаним фактом розпочала кримінальне провадження відносно службових осіб Чернігівської міської ради за  ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

 Проведення досудового розслідування доручено слідчому управлінню ГУ Національної поліції в Чернігівській області. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області.

"Ні корупції!" недавно розповідав,  як міський бюджет Чернігова у 2011 році допоміг скандальному забудовнику ТОВ «Житлобудсервіс» на 25 628 USD, а  через п’ять років отримав назад 7908 USD.

"Хто має покривати різницю збитків для бюджету в 17,7 тис.дол., не зрозуміло. Чи  колишній керівник управління капітального будівництва, чи колишній міський голова, а тепер депутат міськради Олександр Соколов?", - запитував "Ні корупції!".

Читайте також: За мовчазної згоди податкової бюджет Чернігова недоотримує акцизні мільйони з АЗС

Чернігівський ЖЕК-10 закуповує найдорожчі товари у однієї фірми