Забудовник знищує ліс у Петропавлівській Борщагівці

Фото: varota.com.ua

Фото: varota.com.ua

Компанія-забудовник Building Development Holding знищує ліс у Петропавлівській Борщагівці Київської області. Сосновий бір та дубовий гай, насаджені мешканцями села 70 років тому, нещадно рубають та підливають отрутою. Село на порозі екологічної катастрофи та тотальної забудови, - повідомляють громадські активісти на сторінці "Стоп забудовам. Захистимо ліс" у Фейсбуці.

"Нині проти забудовника та голови села Oleksiy Kodebsky  порушені кримінальні провадження на рівні обласної прокуратури. Та тим часом, знищення природи та забудова тривають. Місцеві мешканці виступили проти цих злочинних дій влади і забудовника, але зіштовхнулися з повним ігноруванням численних скарг, насмішливими відписками та просто з кричущою службовою недбалістю зі сторони усіх органів та інспекцій, що повинні були стовідсотково заборонити будівництво у лісі", - сказано в повідомленні.

Борщагівка Петропавлівська

Мешканці Петропавлівської Борщагівки звертаються до Президента Петро Порошенко, Генерального Прокурора Юрій Луценко, Прем'єр міністра Гройсман, Владимир Борисович, Міністра внутрішніх справ Arsen Avakov із закликом припинити беззаконня. "Скільки триватиме цей "беспрєдел" місцевих царьків? Скільки будуть ще заминатися кримінальні провадження проти чиновників? Петро Порошенко, Ви гарант Конституції чи як?!", - запитують громадські активісти.