ФОТО
| |

Високопосадовець Петро Криса шокував парковкою біля Софії (Фото)

Криса 1

Начальник управління Держприкордонслужби Петро Криса припаркував білий автомобіль “Toyota” біля могили Святійшого Патріарха Володимира біля Софійського собору у Києві. Про це на своїй сторінці на Фейсбуці написала генеральний директор Національного заповідника “Софія Київська” Неля Куковальська. 

Куковальська тричі викликала поліцію, правоохоронці приїхали не одразу. Коли поліція все ж таки прибула, евакуйовувати машину не стала.

“Приїздила поліція. Машину не евакуювали. Зі слів гол. інженера, який був присутнім, сказали, що авто не заважає руху і тому немає підстав для евакуації”, – пише Куковальська.

Криса 2

Після того, як поліцію викликали ще раз, водій знайшовся. Петро Криса пояснив, що не подумав, що місце для авто безпечне. Поліція виписала Крисі штраф у розмірі 255 гривень і відпустила.

Парковка начальника управління Держприкордонслужби обурила користувачів соцмереж:

УМ

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії