ФОТО
| |

Затриманий на хабарі Тофан продовжує очолювати Державну фітосанітарну інспекцію Одещини

14210Минулого тижня працівники СБУ та Генеральної прокуратури затримали на гарячому в.о. начальника Державної фітосанітарної інспекції Одеської області й одночасно головного державного фітосанітарного інспектора регіону Андрія Тофана.

Але, судячи з офіційної сторінки відомства, він досі не відсторонений від своєї посади.

1

Так, у своєму блозі голова Всеукраїнської громадської організації «Фумігаційна асоціація» Тамара Подберезняк, яка, за її словами, опинилися в епіцентрі корупційного скандалу в Одесі, підкреслює, що «корупційні  схеми — явище, яке існує в практиці карантину рослин міцно і давно: як до Майдану, так і після нього». А ловлять на хабарах зараз лише особливо сміливих, тих, хто взагалі втратив відчуття страху. Більш обережні чекають своєї черги.

Справді, майже одночасно з Тофаном правоохоронці викрили й головного інспектора Житомира, для якого хабарі уже стали систематичним, щомісячним заробітком.

Щоб змінити ситуацію, за думкою Тамари Подберезняк, по-перше, треба засудити практику таємного, прихованого призначення на посади в Держпродспоживслужбі посадовців високого рангу. А крім того, зібрати Круглий стіл з учасниками  дійства — тими, хто потенційно може брати хабарі, хто мусить їх давати, хто від цього явища страждає (а страждає все суспільство), щоб голосно і відверто проаналізувати причини корупції, викрити її глибинну суть, а також розробити і почати втілювати чітку модель дотримання фітосанітарних правил за принципом «від лану до столу».

Як повідомляється на офіційному сайті, 11 серпня Держпродспоживслужба у Житомирській області оголосила конкурс на заміщення вакантних посад державної служби. Зокрема, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби  категорії «Б», «В» у Головному управлінні Держпродспоживслужби на Житомирщині.

Так, зазначений територіальний орган Держпродспоживслужби шукає фахівців на такі посади:

– категорія «Б»: завідувач сектором контролю за регульованими цінами,

– категорія «В»: головний державний інспектор сектору контролю за регульованими цінами, головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів, головний  спеціаліст з внутрішнього аудиту.

Сьогодні, 12 серпня, головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області також оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

начальника відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області (категорія Б);

начальника відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів  управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області (категорія Б);

завідувача сектору контролю за регульованими цінами Головного управління  Держпродспоживслужби в Закарпатській області (категорія Б);

провідного спеціаліста відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області (категорія В);

провідного спеціаліста відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області (категорія В).

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії