ФОТО
| |

У Тернополі головний інспектор ДАБІ виявилась хабарницею

в1Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві головного інспектора управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Правоохоронці встановили, що чиновниця через посередника вимагала дві тисячі гривень від місцевого підприємця за сприяння у виготовленні дозвільної документації для спорудження тепличного комплексу.

Співробітники спецслужби спільно із прокуратурою затримали головного інспектора будівельного нагляду в службовому кабінеті під час отримання хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

в

Як повідомляв «Ні корупції!», у Житомирщині під час обідньої перерви на хабарі затримали інспектора ДАБІ також на хабарі у 2 тисячі гривень.

За такі гроші держслужбовець обіцяв місцевій жительці не притягувати її до адміністративної відповідальності – штрафу на суму 4 тис грн.

Доданий до: Корупція в Тернополі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії