ФОТО
| |

У Києві навчають науковців, як досліджувати корупцію та впливати на політику

Навчання

У Києво-Могилянській академії розпочався літній тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції, розроблений Оксаною Гус, докторанткою з Німеччини спеціально для українських науковців та дослідників-практиків.

Програма курсу розроблена на запит міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції Національного університету “Києво-Могилянська академія” (ACREC) та передбачає вивчення:

методів  дослідження корупції,

ефективної роботи з літературою,

засад дизайну наукового або прикладного дослідження,

а також практикум з підготовки аналітичного матеріалу у сфері протидії корупції.

Викладають курс лектори з Німеччини, Чехії, США, Швеції та України.

За словами Оксани Нестеренко, директора ACREC, навчальна програма курсу побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання завдань одразу під час навчання.

Оксана Гус – ідеолог літнього інтенсиву – працює в Інституті Розвитку та Миру університету Дюсбург-Ессен (Німеччина) та координує офіс із зв’язків українських аналітичних центрів у Брюсселі. Гус наголошує, що курс має заохотити дослідників до дискусії на теми власних наукових розробок та спонукати до формування запиту на якісні вітчизняні дослідження у сфері протидії корупції в Україні.

Участь у курсі беруть 23 експерти та науковці, відібрані за результатами конкурсу.  Серед них – фахівці з Ради громадської антикорупційної експертизи законопроектів при Комітеті ВРУ, представники органів державної влади, що займаються розробкою  антикорупційної політики, аналітики, науковці представники громадянського суспільства.

Міждисциплінарний науково-освітній центр заснований «Центром протидії корупції», «Transparency International Україна» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у липні 2015 року.

ЦПК

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії