ФОТО
| |

Одеський депутат не задекларував половину нерухомості

Мозолев глІлля Мозолєв – один з небагатьох депутатів в Одесі, який не соромиться демонструвати свій мільйон виборцям.

Однак “Антикорупційний офіс” перевірив декларації Мозолєва за два останніх звітних роки, і з’ясувалось, що він не відображав половину своєї нерухомості.

“Антикорупційний офіс” вже стикався з випадками, коли депутати вказують не всю свою нерухомість.

Відтепер Ілля Мозолєв поповнив “Перелік депутатів, декларації яких не відповідають дійсності“.

8. Нерухомість 2014

9. Нерухомість 2015У 2014 році  Ілля зазначав 2 нерухомих  об’єкти. Серед них є невеличка квартира (44 кв. м.), яка розташована по вулиці Генерала Петрова, 7/3 . Згідно з реєстром нерухомості, Мозолєв став власником квартири на підставі договіру купівлі-продажу, який було видано у квітні 2013 року. Однак дивно, що в цій квартирі і до того проживала Мозолєва Світлана Іванівна 1939 р. н.

Ген Петрова

Також Ілля Васильович зазначив, що у 2014 році придбав земельну ділянку площею 605 кв. м. за 50 442 грн. Як з’ясувалось пізніше, йому неймовірно пощастило. В реєстрі нерухомості ми трохи більше дізнались про цю ділянку. Виявляється, що договір купівлі-продажу оформлювався дружиною одного з депутатів міськради – Чужовською Н.Ю. Деякі ЗМІ називають її  “Придворним Нотаріусом” Одеської міськради, тому що вона засвідчує багато скандальних документів, а особливо у сфері нерухомості.

Золоті-Ключі

кад

Ми вирішили не нехтувати плітками про діяльність Чужовської і  більш уважно розглянули цю ділянку.

ДБК “Золоті Ключі” розташований на території елітного котеджного поселення “Сосновий Берег”.

кад.карта.вид

Ще у 2012 році Прокуратурою було відкрито кримінальну справу щодо передачі 16 га соснового лісу у власність ДБК “Золоті Ключі”. Наразі продовжується слідство в якому фігурує вже ряд осіб.

прок

На деяких сайтах з продажу нерухомості ціни за квадратний метр землі неподалік від ділянки Мозолєва сягають 13.000 у.о.

Тобто, ділянка розміром 605 кв. м. мала б коштувати приблизно 78 650 $, але депутатові вдалось придбати її за 50 442 грн.

В декларації Іллі Мозолєва за 2015 рік з’явився ще один об’єкт нерухомості площею 427,5 кв. м. Судячи з того, що в минулому році його не було,  депутат повинен був вказати його вартість.

Скоріш за все, цю нерухомість було виведено Мозолєвим із статутного капіталу ТОВ “Консул-Плаза”. Адже  у 2015 р. він зазначив, що отримав дохід у розмірі 1 060 653 грн. з продажу корпоративних прав. Однак ця сума більш ніж на 439.000 грн. нижча за вартість його частки в ТОВ “Консул-Плаза”(у 2014 році вона становила 1.500.000 грн.).

Можна зробити припущення, що ці 427,5 кв. м. нерухомості = 439 000 грн. з статутного капіталу.

2. Декларація Мозолєв 2015. 2 стр.

6. 2014

 

 

7. 2015

Цей об’єкт нерухомості по площі  співпадає з розміром нежитлового приміщення на Канатній,38. Згідно з реєстром майнових прав, він надежить Мозолєву з 2010 року. канатна 427.5

Наступні 3 об’єкти депутат у своїх деклараціях не вказував, однак у реєстрі написано, що вони перебувають у його власності.

Придбане у 2006 році горище площею 257,6 кв. м. також на Канатній, 38. У 2008 році Мозолєв отримав дозвіл на реконструкцію приміщень у цій будівлі для розміщення бізнес-центру.

Ще депутатові належить приміщення на Ніжинській, 65  1/2 будинку у пров. Львівському.

канатна горище

решение канатная 38

179.1

львівська

Катерина Маденс, для “Ні корупції!”

Для підготовки цієї статті використовувались матеріали, зібрані в рамках проекту “Громадський контроль Одеської міської ради”, що реалізується організацією “Антикорупційний офіс” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Доданий до: Блоги, Корупція в Одесі, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії