Обрано 5 нових членів Ради громадського контролю при НАБУ

originalУ Національному антикорупційному бюро оголосили результати рейтингового Інтернет-голосування за 5 нових членів Ради громадського контролю при НАБУ.

Про це йдеться на сайті відомства.

4 серпня відбулося відкрите рейтингове Інтернет-голосування за 5 членів Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України замість тих, чиї повноваження достроково припинено. У процесі голосування суттєвих порушень виявлено не було.

Отже, результати рейтингового Інтернет-голосування, із зазначенням кількості голосів поданих за кожного кандидата, із зазначенням обраного члена Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (5 осіб).
т

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше у НАБУ оприлюднили результати голосування за Раду громадського контролю, яке відбулося 2 червня.

У день голосування адвокат Автомайдану Роман Маселко на своїй сторінці у ФБ написав:

«НАБУ нарешті набирає обертів. З’явились справи, які здатні завдавати корупції реальних ударів. Мегаважливо, щоб у цей період у НАБУ функціонувала Рада громадського контролю, яка б не дала НАБУ збитись з правильного шляху. <…> Ключовим завданням Ради є участь у конкурсних комісіях, у дисциплінарній комісії, реакція на порушення закону працівниками НАБУ».