ФОТО
| |

На Київщині реально, а не лише на папері, повернули державі землю вартістю понад 15 мільйонів

1bЗавдяки заходам, яких вжила прокуратури Київщини, до державної власності реально повернуто земельну ділянку площею 1,71 га та вартістю понад 15 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Установлено, що товариство придбало вказану земельну ділянку на підставі договору купівлі-продажу. Однак зазначені землі належать до земель державної власності лісогосподарського призначення та використовувались для ведення лісового господарства. Окрім цього, погодження на вилучення земель площею 1,7 га ДП «Бориспільське лісове господарство» не надавало.

Раніше Господарським судом Київської області було задоволено позов Бориспільської місцевої прокуратури щодо визнання недійсним державного акту, визнання відсутнім права власності та витребування земельної ділянки лісового фонду загальною площею 1,7 га, розташованої на території Гірської сільської ради Бориспільського району.

Як повідомляв «Ні корупції!“, у родича нардепа забрали 6 га земель водного фонду на території Української міської ради Обухівського району, що на Київщині, вартістю майже на 70 мільйонів гривень.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна, Успішні справи
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії