На Херсонщині розірвали договір про постачання харчів для закладів освіти цілого району

харчув 1Рішенням Господарського суду Херсонської області в повному обсязі задоволено позов керівника Бериславської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору про постачання продуктів для закладів освіти району, укладеного між комунальною установою «Бериславський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» та фізичною особою-підприємцем на суму понад 213 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонщини.

Після встановлення порушень вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» під час укладення договорів прокуратурою було подано позов про визнання недійсним цього договору.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітниками Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у районі проведення антитерористичної операції у Донецькій області факти розкрадання чиновниками державних коштів при закупівлі харчів для шкіл.

Посадовці відділу освіти однієї з міських рад Донеччини без проведення відкритих торгів уклали низку договорів з місцевим підприємством на поставки продуктів  для загальноосвітніх навчальних закладів на суму понад вісім з половиною мільйонів гривень.