У Харкові зловили члена-хабарника приймальної комісії медзакладу

PM887image001Сьогодні, 11 серпня, оперативники Управління захисту економіки у Харківській області спільно зі слідчими поліції та місцевою прокуратурою затримали посеред вулиці члена приймальної комісії медичного навчального закладу, яка за 10 тисяч гривень хабара обіцяла зарахувати абітурієнта до коледжу на бюджетну форму навчання.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Сьогодні на вулиці Пушкінській 46-річна здирниця одержала останню частину неправомірної вигоди – 5 тисяч гривень.

Раніше, працівники УЗЕ уже зафіксували факт вимагання та одержання нею частини коштів.

Основ’янським відділом поліції Слобідського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Хабарниці загрожує від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.

PM360image002

Нині в Україні триває вступна кампанія, відтак у Нацполіції закликали «не дозволяти нечесним на руку посадовцям наживатися на дітях».

«Якщо у Вас або ваших рідних чи знайомих вимагають неправомірну вигоду, звертайтесь до Департаменту захисту економіки або до територіальних управлінь на місцях. Також ви можете повідомити про даний факт за телефоном (098) 103-96-59 або надсилати інформацію на електронну адресу dze@ekon.np.gov.ua», - повідомили у Нацполіції.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Харкові викладач за 7 тисяч став хабарником. Посадовець, завідуючий однієї з кафедр Харківської державної академії фізичної культури вимагав від студента за успішне складання заліків та іспитів.