ФОТО
| |

Порошенко обіцяє вчасний запуск електронного декларування

Президент Петро Порошенко стверджує, що обов’язкове електронне декларування майна та коштів чиновників, як і заплановано, стартує 15 серпня.

Про це повідомляється на президентському сайті.

За словами президента, таке декларування повинне стати ефективним контролем за доходами та витратами чиновників, суддів, прокурорів, та інших правоохоронців.

“Інструмент для такого контролю є. Це – електронне декларування всіх активів, яке стартує з 15 серпня. Ще раз наголошую: всі мають вигорнути свої кишені перед суспільством з 15 серпня – іншої дати я не розглядаю і навіть чути не хочу про перенесення. І прошу не вірити чуткам та домислам”, – сказав Порошенко.

Він визнав, що відповідний закон є поки що недосконалим, а програмне забезпечення – “сире”, однак, за словами президента, це не може бути підставою для перенесення старту електронного декларування.

Електронне декларування – незворотне і необхідне.  Це – невід’ємна частина всього нашого антикорупційного механізму”, – запевнив Порошенко.

 

Доданий до: Відеоблог, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії