ФОТО
| |

НАБУ розслідує розкрадання грошей на зведенні «Стіни» Яценюка

pic_287816885d560ce3b909eacf862dc933Національне антикорупційне бюро веде розслідування за фактом розкрадання коштів на будівництві «Стіни» («Європейського валу») на кордоні з Росією.

Про це йдеться у відповіді керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького на запит депутата від «Самопомочі» Олени Сотник, яку депутат опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

«Виявляється вже 4 місяці триває розслідування по «Стіні» в НАБУ. Цікаво чим завершиться», – написала депутат.

13912728_1230923013586820_8332479312922635797_n

Початок розслідування підтвердив сьогодні і очільник САП Назар Холодницький.

«Розпочато кримінальне провадження. Буквально на минулому тижні ми з Артемом Ситником заслуховували по цій справі детективів і процесуальних керівників. Прокуратура дала вказівки у даному провадженні, які зараз виконується. Але знову-таки, потрібно виїжджати на місце події, потрібно дивитися», – сказав Н.Холодницький, відповідаючи на запитання стосовно корупційної складової під час реалізації проекту «Стіна».

Як уже повідомляв «Ні корупції!», журналісти проекту «Дістало!» відвідали Харківщину і подивилися, як виглядає розрекламована урядом «Стіна» на кордоні з Росією. Виявилось, що українська «могутня» стіна, побудована за десятки мільйонів гривень– це просто паркан із металевою сіткою, який іноді переходить просто в траншею.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії