На Хмельниччині комунальники розтратили майже мільйон за примарні послуги юристів

11-zarabot_yuristСтарокостянтинівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо розтрати коштів посадовими особами комунального підприємства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Органами досудового слідства встановлено, що працівники комунального підприємства міста Старокостянтинів при наявності у штатному розписі трьох посад юристів, упродовж 2012-2014 років уклали із суб’єктами господарювання низку договорів про надання ними юридичних послуг.

Утім, в актах приймання-передачі юридичних послуг не вказано ні змісту, ні обсягу таких послуг, які нібито були надані підприємству.

Попри це, на підставі зазначених угод суб’єктам господарювання перераховано кошти на загальну суму 949 тисяч гривень.

За словами керівника місцевої прокуратури Василя Сліпця, на сьогодні у кримінальному провадженні, зареєстрованому прокуратурою за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою замовою групою осіб) КК України, проводяться усі необхідні слідчі дії для встановлення обставин вчинення злочину та причетних осіб.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», Скрирська районна лікарня мала у своєму штатному розписі працівників лікарняної котельні і регулярно платила їм зарплату, хоча насправді ця котельня була передана в оренду приватній фірмі та обслуговувалась працівниками цієї фірми.