Дрогобицька міськрада запровадила систему «Prozorro» та «E-Data»

Дрогобич 2

Від сьогодні, 11 серпня,  аукціонні торги «Prozorro» та платежі державних організацій міста Дрогобича можна переглянути в єдиному місці. Дрогобицька міська рада спільно з організацією «БФ «Разом для України» розробили сервіс фінансів міста.

На офіційному порталі міста в розділі «Електронні сервіси», вибравши пункт «Prozorro і E-data у Дрогобичі», можна в он-лайн режимі переглядати рух коштів від державних підприємств міста, а також електронні аукціони системи «Prozorro». Про це повідомляє Дрогобицька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці

Меморандум з організацією щодо експлуатації платформи «Розумне місто» підписали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, виконавчий директор «БФ «Разом для України»» Федір Мартинов, а також Громадська організація «Український молодіжний прорив» в особі Христини Кіндракевич. Роль громадської організації, як і в нещодавно запущеній системі «Відкрите місто» є наглядовою і сприятиме ефективній координації між громадою та владою міста Дрогобича.

Після підписання меморандуму міський голова Тарас Кучма підсумував, що впровадження електронного врядування у Дрогобичі забезпечить якісно новий рівень управління містом, зміцнить довіру мешканців до влади та її політики, адже тепер кожен рух коштів городяни зможуть без проблем переглянути, перейшовши на офіційний портал міста Дрогобича чи веб-ресурс «Розумне місто». Важливим є і те, що даний сервіс вдосконалить взаємодію між органами місцевого самоврядування, бізнесом, громадянами та державними службовцями.

У свою чергу, головний спеціаліст прес-служби Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній та позаштатний радник міського голови Станіслав Гайдер, які безпосередньо відповідали за впровадження даного сервісу в місті Дрогобичі, роз’яснили, що дана платформа реалізує концепцію «Smart City» в частині ІТ і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та протидії проявам корупції.

Відтак, громада міста Дрогобича отримала ще один дієвий механізм для контролю за органами влади, а влада, в свою чергу, підтвердила, що є відкритою до громади міста.