ФОТО
| |

Чиновники-освітяни збагатилися на шкільній котельні на мільйон гривень  

cherk-school-kotel

Службові особи одного з територіальних відділів освіти Черкаської області безпідставно передали в оренду суб’єкту господарювання котельні загальноосвітньої школи та придбали у нього послуги з опалення приміщення навчального закладу, що в подальшому призвело до незаконного використання бюджетних коштів у завищеному розмірі на загальну суму понад  один мільйон гривень. Про це повідомили у прокуратурі Черкаської області.

Злочин виявили під час вивчення стану законності використання майна навчальних закладів та передачі його в оренду.

«За вказаним фактом Уманською місцевою прокуратурою внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України», – зазначає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури Черкаської області.

Якщо вину чиновників доведуть у суді, їм світить позбавлення волі терміном від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

За повідомленням “Ні корупції!”, у бюджетній сфері Черкаської області з початку року розпочато 11 досудових розслідувань, пов’язаних з привласненням бюджетних коштів через зловживання службовим становищем переможцями тендерних закупівель на загальну суму 12 мільйони гривень. За результатами проведених заходів забезпечено сплату у сумі 1,4 мільйона гривень.

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії