Чиновники-освітяни збагатилися на шкільній котельні на мільйон гривень  

cherk-school-kotel

Службові особи одного з територіальних відділів освіти Черкаської області безпідставно передали в оренду суб’єкту господарювання котельні загальноосвітньої школи та придбали у нього послуги з опалення приміщення навчального закладу, що в подальшому призвело до незаконного використання бюджетних коштів у завищеному розмірі на загальну суму понад  один мільйон гривень. Про це повідомили у прокуратурі Черкаської області.

Злочин виявили під час вивчення стану законності використання майна навчальних закладів та передачі його в оренду.

«За вказаним фактом Уманською місцевою прокуратурою внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України», - зазначає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури Черкаської області.

Якщо вину чиновників доведуть у суді, їм світить позбавлення волі терміном від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

За повідомленням "Ні корупції!", у бюджетній сфері Черкаської області з початку року розпочато 11 досудових розслідувань, пов’язаних з привласненням бюджетних коштів через зловживання службовим становищем переможцями тендерних закупівель на загальну суму 12 мільйони гривень. За результатами проведених заходів забезпечено сплату у сумі 1,4 мільйона гривень.