Губернатор призначив однопартійця і бізнесмена тимчасово покерувати інфраструктурою Київщини

781553Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук підписав розпорядження про призначення Юрія Артеменка виконуючим обов’язки начальника управління інфраструктури КОДА.

Текст відповідного розпорядження № 339 –к від 1 серпня 2016 року розміщено на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації.

У документі сказано, що Артеменко виконуватиме обов’язки  тимчасово -  до моменту призначення іншої людини на посаду начальника управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.

До цього Ю. О. Артеменко працював головним спеціалістом відділу розвитку інфраструктури управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що під час місцевих виборів-2015 Юрій Олександрович Артеменко балотувався до Київської міської ради по списку Аграрної партії України як директор ПП «Надія-транс».

Як перевірив «Ні корупції!», на даний час Ю.О.Артеменко вже не є засновником та директором ПП «Надія-транс».

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зміна керівника підприємства відбулася 25 лютого цього року. Новим директором став Коваленко Олексій Володимирович.

Так само Артеменко Ю.О. на сьогодні вже не є засновником та директором ТОВ «Автогрупа-Україна». Згідно з Реєстром, так само 25 лютого цього року і це підприємство було переписане теж на Коваленка О.В.

Водночас, як встановив «Ні корупції!», згідно з Реєстром, Юрій Олександрович Артеменко досі залишається засновником та керівником ТОВ «Надіяпастранс» (ЄДРПОУ 33145485).

ммм

Про те, що Артеменко Юрій Олександрович має прямий стосунок до всіх трьох фірм, розповідав представник ПП «Надія-Транс» Артем Гриценко після того, як у 2013 році ПП «Надія-Транс» отримало право на перевезення пасажирів за одинадцятьма маршрутами на Київщині.

«Директором та засновником трьох підприємств ПП «Надія-Транс», ТОВ «Надіяпастранс» та ТОВ «Автогрупа-Україна» є Юрій Олександрович Артеменко», - сказав Гриценко, повідомляє «Вісник Переяславщини».

До слова, тоді більше ніхто із перевізників не виявив бажання взяти участь у конкурсі на ці маршрути, відтак, члени конкурсного комітету розглянули пакети та одноголосним рішенням надали право здійснювати перевезення заявнику - підприємству Артеменка.