Затримали екс-першого заступника голови ДПС та ще 4 податківців часів Януковича

Андрій Головач

Андрій Головач

Правоохоронці затримали колишнього першого заступника голови Державної податкової служби генерал-полковника Андрія Головача.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«В рамках розслідування справи В. Януковича Військова прокуратура разом з СБУ затримала і провела обшук у колишнього першого заступника Голови Державної податкової служби генерал- полковника Головача.

Одночасно були затримані ще 4 посадовці податкових органів часів Клименка.

Вцілому вони підозрюються в незаконному відшкодуванні ПДВ підприємствам з ознаками фіктивності, що знаходилися під контролем злочинної групи Януковича, Азарова, Клименка на суму 3 млрд 166 млн 90 тис грн», - написав Луценко і додав:

«Бюст Януковича, на який, очевидно, на ніч молився гр. Головач, йому не допоміг. Суд погодив його арешт із можливістю застави 200 млн грн. Клопотання про арешт інших затриманих суд розгляне завтра».

13882562_541713219361191_80567958512076022_n

Як повідомляв «Ні корупції!», екс-глава податкової Олександр Клименко разом з його колишніми підлеглими з Міністерства доходів і зборів підозрюється у привласненні більше трьох мільярдів гривень з держбюджету.

Як з’ясували слідчі Генпрокуратури, ці гроші були безпідставно перераховано у вигляді відшкодування з ПДВ трьом компаніям: ТОВ «Мегатерий», ТОВ «Газіновація» та ТОВ «Ексімтех» в 2012-2013 рр.

Генеральна прокуратура 22 грудня 2014 повідомила екс-міністру доходів і зборів Клименку про вчинення злочину – заволодінні чужим майном.