В Одесі спіймали на хабарі працівників ДМС. Прокуратура підозрює системність

dmsПрокуратурою Одеської області розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди) щодо працівників Державної міграційної служби (ДМС) Одещини. Слідчі прокуратури заявляють про факти систематичного хабарництва в міграційній службі регіону.

Як повідомляє сайт відомства, спеціаліст сектору ГУ ДМС в Одеській області вимагав та одержав від громадянки 1500 гривень неправомірної вигоди за непритягнення її до адміністративної відповідальності та невтручання у підприємницьку діяльність.

Крім того, цього ж дня правоохоронцями викрито спеціаліста служби, що  вимагав та одержав від особи без громадянства 1000 гривень за уникнення відповідальності.

17(1)

13(23)

Фото з сайту Прокуратури Одеської області

Вказані співробітники міграційної служби затримані. Наразі тривають першочергові слідчі дії. У слідства є підстави вважати, що подібне хабарництво в міграційній службі регіону має систематичний характер.

У разі, якщо буде доведено вину посадовців, їм загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

«Ні Корупції!» неодноразово писав про оборудки Державної міграційної служби в різних регіонах України. Так, зокрема, працівники «заробляють» чималі кошти на тих, хто намагається отримати закордонний паспорт.