ФОТО
| |

В Одесі спіймали на хабарі працівників ДМС. Прокуратура підозрює системність

dmsПрокуратурою Одеської області розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди) щодо працівників Державної міграційної служби (ДМС) Одещини. Слідчі прокуратури заявляють про факти систематичного хабарництва в міграційній службі регіону.

Як повідомляє сайт відомства, спеціаліст сектору ГУ ДМС в Одеській області вимагав та одержав від громадянки 1500 гривень неправомірної вигоди за непритягнення її до адміністративної відповідальності та невтручання у підприємницьку діяльність.

Крім того, цього ж дня правоохоронцями викрито спеціаліста служби, що  вимагав та одержав від особи без громадянства 1000 гривень за уникнення відповідальності.

17(1)

13(23)

Фото з сайту Прокуратури Одеської області

Вказані співробітники міграційної служби затримані. Наразі тривають першочергові слідчі дії. У слідства є підстави вважати, що подібне хабарництво в міграційній службі регіону має систематичний характер.

У разі, якщо буде доведено вину посадовців, їм загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

«Ні Корупції!» неодноразово писав про оборудки Державної міграційної служби в різних регіонах України. Так, зокрема, працівники «заробляють» чималі кошти на тих, хто намагається отримати закордонний паспорт.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії