Суд арештував маєток одіозного екс-заступника генпрокурора Кузьміна

54d2aad---------------Печерський райсуд Києва наклав арешт на маєток екс-першого заступника генпрокурора часів Віктора Януковича – Рената Кузьміна у Пущі-Водиці під Києвом.

Відповідне рішення суд прийняв 17 червня, повідомляє «Українська правда».

В ухвалі наводиться позиція слідства, згідно з якою Кузьмін отримав цю ділянку та побудував ні ній великий маєток незаконно, шляхом "зловживання службовим становищем службовими особами Державного управління справами, Комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" та Київської міської державної адміністрації".

Арешт був накладений на житловий будинок, підвали, гараж, навіси, бесідку та інші споруди на території маєтку.

маєток-Кузьміна1

маєток-Кузьміна2

маєток-Кузьміна3Маєток тещі Кузьміна Шумакової. Фото з сайту "Наші гроші"

В ухвалі не називаються імена чи посади людей, однак про те, що мова йде саме про маєток Кузьміна, свідчать дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, опубліковані виданням «Наші гроші», згідно з якими, це рішення суду стосується будинку, що належить Лідії Григорівні Шумаковій.

c2e87e1----------------------

Співрозмовник «Української правди» у ГПУ також підтвердив, що мова йде про Кузьміна.
«Це майно було на Кузьміна, але потім він переписав його на родичів, так що, фактично, це справа щодо Кузьміна», – сказав співрозмовник.

У вересні 2015 року стало відомо, що саме на ім'я Шумакової був переписаний маєток Кузьміна. За даними «Слідства.інфо», мова йде про тещу Кузьміна.

Додамо, що у травні 2014 році проти Рената Кузьміна було відкрито кримінальне провадження через незаконне затримання екс-міністра МВС Юрія Луценка у 2010 році. З червня 2014 року Кузьмін перебуває в розшуку, однак 16 липня цього року його адвокат Артем Захаров заявив, що екс-заступник генпрокурора нібито перебуває в Україні, але змушений ховатися, бо на нього чиниться політичний тиск

Читайте також «З життя прокурорської еліти: маєток Рената Кузьміна. Відео»