Нещодавно відкритий біопарк оштрафували на 2,6 мільйона – побудований з порушеннями

hqdefault

Андрій Кісловський

Департамент Держархбудінспекції в Одеській області оштрафував на 2,6 мільйона гривень ТОВ «БІО-ПАРК» за самочинне будівництво та експлуатацію будівель під біологічний парк в місті Одеса на вулиці Тираспольське шосе, 22-ж.

Як повідомляє офіційний сайт ДАБІ, під час позапланової перевірки Держархбудінспекція виявила, що замовник здійснює будівельні роботи на об’єкті V категорії складності самочинно без оформлення дозвільної документації.

При цьому земельна ділянка, на якій відбувались будроботи, не відведена під будівництво.

Її цільове призначення - розміщення та експлуатація будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

IMG_20160519_155559_1002x752

Фото з сайту ДАБІ

Крім того, замовник не зміг надати посадовим особам Інспекції проектну документацію, договори, журнали авторського та технічного нагляду. Також об’єкт вже експлуатується як біологічний парк, не маючи документів на введення його в експлуатацію.

Вказані грубі порушення містобудівного законодавства дали Держархбудінспекції підстави оштрафувати ТОВ «БІО-ПАРК» на суму 2,6 мільйона гривень. Слід зазначити, що біопарк належить відомим у місті братам Кісловським – депутатам Одеської міської ради. Статутний капітал ТОВ складає всього 10 тисяч гривень.

70

71

72

73

«Ні Корупції!» вже писав про те, що Андрій Кісловський є також заступником воєнкома Приморського району Одеси, в той же час його дельфінарії успішно працюють у Росії, а також відновили свою роботу в окупованому Криму.

1104962

Геннадій Труханов і Андрій Кісловський. Фото з відкритих джерел

Одеські видання ділилися враженням від візиту до біопарку, відкриття якого було широко розрекламовано на початку літа. Відкривали біопарк Одеський міський голова Геннадій  Труханов  та Андрій Кісловський. Слід зазначити, що ціна квитка - 150 гривень для всіх, окрім дітей до 3-х років. Для порівняння: вартість походу до міського зоопарку складає 40 гривень для дорослих, 15 – для дітей.