ФОТО
| |

На Вінничині підозрюваному за незаконну вирубку лісу призначили рекордну для регіону заставу

IMG_1083(1)Прокуратурою Вінницької області двом затриманим у кримінальному провадженні щодо заволодіння лісовими ресурсами шляхом зловживання службовим становищем оголошено про підозру.

Клопотання прокуратури Вінницької області про обрання запобіжних заходів судом задоволено. Одному з організаторів злочинної групи, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 4,5 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Водночас, як повідомляють у прокуратурі, на розгляді в суді знаходяться клопотання про накладення арешту на вилучене майно вартість якого складає близько 20 млн грн.

Нещодавно прокуратурою Вінницької області спільно з управлінням СБУ у Вінницькій області викрито чергову масштабну схему незаконного заволодіння лісовими ресурсами.

Проведено понад 10 одночасних санкціонованих обшуків, з метою виявлення доказів незаконного розкрадання лісопродукції.

За результатами проведених слідчих дій, у тому числі на території інших областей, вилучено речові докази, які свідчать про незаконну господарську діяльність: «чорну» бухгалтерію, підроблені накладні, 50 печаток різних суб’єктів господарювання, понад 70 банківських карток, транспортні засоби (як знаряддя вчинення злочину), лісову продукцію тощо.

Крім того, у організаторів злочинної схеми, в схованках виявлено та вилучено майже 1 млн грн.

IMG_1084(1)

Beziymjanniyy(1)

Beziymjanniyyaia(1)

Як повідомляв «Ні корупції!», нещодавно на Вінничині службовцям лісомисливського господарства не вдалося продати 67 незаконно зрубаних дубів, які за документами проходили як техсировина.

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії