На Вінничині підозрюваному за незаконну вирубку лісу призначили рекордну для регіону заставу

IMG_1083(1)Прокуратурою Вінницької області двом затриманим у кримінальному провадженні щодо заволодіння лісовими ресурсами шляхом зловживання службовим становищем оголошено про підозру.

Клопотання прокуратури Вінницької області про обрання запобіжних заходів судом задоволено. Одному з організаторів злочинної групи, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 4,5 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Водночас, як повідомляють у прокуратурі, на розгляді в суді знаходяться клопотання про накладення арешту на вилучене майно вартість якого складає близько 20 млн грн.

Нещодавно прокуратурою Вінницької області спільно з управлінням СБУ у Вінницькій області викрито чергову масштабну схему незаконного заволодіння лісовими ресурсами.

Проведено понад 10 одночасних санкціонованих обшуків, з метою виявлення доказів незаконного розкрадання лісопродукції.

За результатами проведених слідчих дій, у тому числі на території інших областей, вилучено речові докази, які свідчать про незаконну господарську діяльність: «чорну» бухгалтерію, підроблені накладні, 50 печаток різних суб’єктів господарювання, понад 70 банківських карток, транспортні засоби (як знаряддя вчинення злочину), лісову продукцію тощо.

Крім того, у організаторів злочинної схеми, в схованках виявлено та вилучено майже 1 млн грн.

IMG_1084(1)

Beziymjanniyy(1)

Beziymjanniyyaia(1)

Як повідомляв «Ні корупції!», нещодавно на Вінничині службовцям лісомисливського господарства не вдалося продати 67 незаконно зрубаних дубів, які за документами проходили як техсировина.