На Луганщині директор психоневрологічного інтернату привласнив майже мільйон

1803219Співробітники Служби безпеки України викрили колишнього директора Дмитрівського психоневрологічного інтернату на Луганщині, який привласнив майже дев’ятсот тисяч з обласного бюджету.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

У другій половині 2015 року інтернат отримав від Департаменту соціального захисту населення понад чотири мільйони гривень на проведення капітального ремонту будівель і споруд установи. Правоохоронці встановили, що директор замість загального договору незаконно уклав декілька угод з однією комерційною структурою. Це дозволило посадовцю, за попередньою змовою з підприємцями, уникнути процедури проведення відкритих тендерних торгів.

Під час перевірки документації співробітники спецслужби спільно з фахівцями Державної фінансової інспекції виявили, що вартість робіт та будівельних матеріалів у договорах завищена майже на 900 тисяч гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», психоневрологічні інтернати Київщини закуповували харчі за завищеними цінами. Закупівлі відбувалися в одного приватного підприємця, який територіально перебуває і зареєстрований в одному з сіл Бородянського району на Київщині.

Читайте також «Працівники виносять їжу з дитячого інтернату».