ФОТО
| |

На Луганщині директор психоневрологічного інтернату привласнив майже мільйон

1803219Співробітники Служби безпеки України викрили колишнього директора Дмитрівського психоневрологічного інтернату на Луганщині, який привласнив майже дев’ятсот тисяч з обласного бюджету.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

У другій половині 2015 року інтернат отримав від Департаменту соціального захисту населення понад чотири мільйони гривень на проведення капітального ремонту будівель і споруд установи. Правоохоронці встановили, що директор замість загального договору незаконно уклав декілька угод з однією комерційною структурою. Це дозволило посадовцю, за попередньою змовою з підприємцями, уникнути процедури проведення відкритих тендерних торгів.

Під час перевірки документації співробітники спецслужби спільно з фахівцями Державної фінансової інспекції виявили, що вартість робіт та будівельних матеріалів у договорах завищена майже на 900 тисяч гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», психоневрологічні інтернати Київщини закуповували харчі за завищеними цінами. Закупівлі відбувалися в одного приватного підприємця, який територіально перебуває і зареєстрований в одному з сіл Бородянського району на Київщині.

Читайте також «Працівники виносять їжу з дитячого інтернату».

Доданий до: Корупція в Луганську, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії