До кінця року Маріїнський палац “з’їсть” ще 27 мільйонів

190Державне управління справами 1 серпня уклало угоду з ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами» про додаткові роботи з реставрації та пристосування Маріїнського палацу за 27,13 млн грн.

Про це повідомється у «Віснику державних закупівель», інформують «Наші гроші».

До кінця року виконають додаткові роботи, вартість яких не перевищує 50% вартості первинного договору на суму 166,87 млн грн. від 11 вересня 2012 року.

Вони знадобилися у зв’язку зі зміною технічних умов на інженерні мережі та вимог безпеки до віконних блоків, уточненням технології реставрації фасадів центральної частини та лівого флігеля, необхідністю реставрації центрального паркану з улаштуванням горизонтальної ізоляції, влаштуванням мереж автоматизованого поливу і зміною призначень приміщень.

Нагадаємо, реставрація Маріїнського палацу розпочалась у 2007 році.

Як повідомляв «Ні корупції!», станом 1 серпня 2016 року вартість профінансованих ремонтних робіт у Маріїнському палаці становить 376,44 млн гривень, з яких у 2016 році – 29,714 млн грн.

Загальна вартість реставрації, перерахована в цінах 2015 року, становить 1,47 млрд грн. У державному інвестиційному проекті передбачалося завершити роботи за 34 місяці за умови своєчасного та повного фінансування.

У березні цього року програма «Наші гроші» встановила, щосубпідрядниками реставрації Маріїнського палацу були фірми, які заснував директор ДП «Проектне бюро ДУС» Станіслав Адаменко.

У 2015 році найбільше коштів на реставрацію Маріїнського палацу – 97 млн грн. – дісталося генпідряднику ДП «Будівельно-монтажне управління Державного управління справами».

А серед субпідрядних організацій знайшлися фірми, наближені до державних розробників проектно-кошторисної документації реставрації Маріїнського палацу.

Нагадаємо, у липні Сергія Борзова звільнили від тимчасового виконання обов’язків керівника ДУС та призначили  на цю посаду Івана Куцика.

Напередодні відставки стало відомо, що Борзов безкоштовно отримав від відомства квартиру площею 190 кв. м на бульварі Лесі Українки в Києві.