У Хмельницькому завадили незаконному набуттю у власність дитсадка вартістю 4 мільйони

Валерій Дьяченко

Валерій Дьяченко

Припинено чергову спробу публічного акціонерного товариства «Катіон» відсудити у громади дитячий заклад загальною площею понад 10 тис. кв. м та балансовою вартістю 4 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Товариство звернулося в міськрайонний суд із адміністративним позовом до виконавчого комітету Хмельницької міської ради про визнання протиправним та скасування рішення від 1996 року щодо прийняття у власність ради дошкільного виховного закладу № 6 акціонерного товариства «Катіон».

"Вкотре, позовні вимоги ПАТ ґрунтувались на тому, що це майно, як об’єкт соціально-культурної сфери, раніше входило до цілісного майнового комплексу державного підприємства і нібито неправомірно було включено до переліку об’єктів комунальної власності міста на підставі клопотання правління акціонерного товариства", - повідомили в прокуратурі і додали, що Хмельницька місцева прокуратура вступила у судову справу за вказаним позовом, яку судом 4 серпня закрито.

Відтак, не допущено вибуття із комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького приміщення та території дитячого садочка, в якому виховується 350 дошкільнят.

Як зазначив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, раніше, ПАТ уже зверталося до господарського суду з позовом щодо скасування свідоцтва про право власності міської ради на приміщення цього дошкільного закладу. Проте після вступу прокуратури у судову справу безпідставні доводи товариства були спростовані та у задоволенні його позовних вимог відмовлено.

Як перевірив «Ні корупції!», згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань засновниками і власниками ПАТ «Катіон» є Дьяченко Валерій Гаррійович і Дьяченко Людмила Ярославівна.

111

Своєю чергою, Дьяченко Валерій Гаррійович є засновником і власником «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».
222

Наприкінці липня цього року стало відомо, що Валерія Дьяченка, директора ринку «Бартерсервіс» затримали за вимагання грошей.

За словами начальника Хмельницького міського управління поліції Володимира Калашніка, підприємець діяв не один. У справі вимагання коштів були задіяні і його підлеглі. Усій групі вимагачів інкримінують незаконне позбавлення волі, нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості.