Під будинком матері Розенка активісти палять шини і вимагають відставки віце-прем’єра (ОНОВЛЕНО)

4_mainУ понеділок в селі Погреби під Києвом активісти провели акцію біля будинку, який належить родині віце-прем'єр-міністра Павла Розенка.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Новости Донбасса».

В акції беруть участь близько 15 осіб. Серед них є також люди, які представилися переселенцями, а також представниками громадської організації «Земляки».

Учасники акції підпалили шини і через кілька хвилин почали гасити їх. Також вони знімали особняк за допомогою дрона.

Після того як до учасників пікету ніхто не вийшов, вони повісили на паркан особняка плакат – умовний «Акт обстеження матеріально-побутових умов проживання» Павла Розенка, в якому оцінили будинок в 5 млн гривень, а самого Розенка назвали злодієм і зажадали відправити його у відставку «за невідповідність посади реальним доходам».

6c6229d------------

Раніше видання «Страна» опублікувало акт купівлі-продажу цього будинку на матір Павла Розенка – Валентину Розенко. Видання оцінило маєток у селі в 5 млн грн.

bee6b6faef75b9481f4c77c188ed4a7e

Фото з сайту "Страна"

Як повідомляє "Українська правда", цей будинок не вказаний у декларації Розенка, однак закон і не вимагає вписувати туди нерухомість батьків. Сам Розенко стверджує, що цей будинок коштує 1 млн грн, був куплений за рахунок продажу двох земельних ділянок.

Своєю чергою, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи акцію протесту під будинком його матері, на своїй сторінці у Фейсбук написав, що нині гібридна війна йде не на Сході країни чи в Криму, а вона вже в Києві. І ця війна спрямована проти всієї держави та кожного українця.

«Сьогодні вони вдарили в саме серце. Адже здійснено провокацію не проти мене особисто, а проти найріднішої для кожного з нас людини - мами. Моєї мами. 75-ти річної мами.

Їх не зупиняє ніхто і ніщо, у них немає моралі і принципів. Вони хочуть повернутися. Повернутися за будь-яку ціну. Бажано на путінських штиках (для надійності).

… Я вперше перепощую статтю Татьяна Заровная , бо непрості у нас відносини склалися. Прочитайте, не полінуйтеся. Тут всі розклади. Хто, що де і як. Хто причетний до цієї провокації і чиї «вуха» за нею стирчать», - написав Розенко і додав: "110 метрів будинок і 10 соток землі, які вже майже 8 років належать моїй мамі, для когось може і справді вважаються великою "розкішшю". Але вона на це заслужила. Мамо, я люблю тебе і дякую за все, що ти зробила для мене".

Як повідомляє «ОРД», сьогоднішня акція пікету громадської організації «Земляки» - це заробіток політичних балів на темі переселенців. Акція була добре спланована і проанонсована в мережі Інтернет. Раніше «ОРД» повідомляла, що ГО «Земляки» контролюється «Сім’єю» Януковича і особливо наближена до екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

«Допомогти Путіну із Києва цілком здатні і негідники, які освоїли тему переселенців. Нею сьогодні в Україні займаються професійно у Королевської, Єфремова і біглий мінздохівець Клименко – в розрахунку на швидкі вибори і реванш у ВР», - пише видання.