ФОТО
| |

Під будинком матері Розенка активісти палять шини і вимагають відставки віце-прем’єра (ОНОВЛЕНО)

4_mainУ понеділок в селі Погреби під Києвом активісти провели акцію біля будинку, який належить родині віце-прем’єр-міністра Павла Розенка.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Новости Донбасса».

В акції беруть участь близько 15 осіб. Серед них є також люди, які представилися переселенцями, а також представниками громадської організації «Земляки».

Учасники акції підпалили шини і через кілька хвилин почали гасити їх. Також вони знімали особняк за допомогою дрона.

Після того як до учасників пікету ніхто не вийшов, вони повісили на паркан особняка плакат – умовний «Акт обстеження матеріально-побутових умов проживання» Павла Розенка, в якому оцінили будинок в 5 млн гривень, а самого Розенка назвали злодієм і зажадали відправити його у відставку «за невідповідність посади реальним доходам».

6c6229d------------

Раніше видання «Страна» опублікувало акт купівлі-продажу цього будинку на матір Павла Розенка – Валентину Розенко. Видання оцінило маєток у селі в 5 млн грн.

bee6b6faef75b9481f4c77c188ed4a7e

Фото з сайту “Страна”

Як повідомляє “Українська правда”, цей будинок не вказаний у декларації Розенка, однак закон і не вимагає вписувати туди нерухомість батьків. Сам Розенко стверджує, що цей будинок коштує 1 млн грн, був куплений за рахунок продажу двох земельних ділянок.

Своєю чергою, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи акцію протесту під будинком його матері, на своїй сторінці у Фейсбук написав, що нині гібридна війна йде не на Сході країни чи в Криму, а вона вже в Києві. І ця війна спрямована проти всієї держави та кожного українця.

«Сьогодні вони вдарили в саме серце. Адже здійснено провокацію не проти мене особисто, а проти найріднішої для кожного з нас людини – мами. Моєї мами. 75-ти річної мами.

Їх не зупиняє ніхто і ніщо, у них немає моралі і принципів. Вони хочуть повернутися. Повернутися за будь-яку ціну. Бажано на путінських штиках (для надійності).

… Я вперше перепощую статтю Татьяна Заровная , бо непрості у нас відносини склалися. Прочитайте, не полінуйтеся. Тут всі розклади. Хто, що де і як. Хто причетний до цієї провокації і чиї «вуха» за нею стирчать», – написав Розенко і додав: “110 метрів будинок і 10 соток землі, які вже майже 8 років належать моїй мамі, для когось може і справді вважаються великою “розкішшю”. Але вона на це заслужила. Мамо, я люблю тебе і дякую за все, що ти зробила для мене“.

Як повідомляє «ОРД», сьогоднішня акція пікету громадської організації «Земляки» – це заробіток політичних балів на темі переселенців. Акція була добре спланована і проанонсована в мережі Інтернет. Раніше «ОРД» повідомляла, що ГО «Земляки» контролюється «Сім’єю» Януковича і особливо наближена до екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

«Допомогти Путіну із Києва цілком здатні і негідники, які освоїли тему переселенців. Нею сьогодні в Україні займаються професійно у Королевської, Єфремова і біглий мінздохівець Клименко – в розрахунку на швидкі вибори і реванш у ВР», – пише видання.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії