ФОТО
| |

У Мелітополі «спіймали» на хабарі двох інспекторів-ревізорів фіскальної служби

n_1568_91822864У Мелітополі співробітники СБ України викрили на хабарництві двох інспекторів-ревізорів управління фіскальної служби у Запорізькій області.

Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України.

Правоохоронці встановили, що посадовці вимагали з місцевого фермера п’ятнадцять тисяч гривень за непроведення перевірок щодо дотримання вимог податкового законодавства. У разі незгоди, вони обіцяли створити проблеми повноцінній діяльності господарства.

Оперативники СБ України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою фіскальної служби затримали інспекторів-ревізорів після отримання грошей. Одного податківця правоохоронці «взяли» на вулиці поблизу міста роботи, другого – у службовому кабінеті.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Дніпропетровщині зловили «дует» хабарників-податківців.

Головний та старший державні ревізори-інспектори одного з відділу Новомосковської об’єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області одержали від приватного підприємця 15 тисяч гривень неправомірної вигоди за позитивне проведення ними перевірки фінансово-господарської діяльності його продовольчих магазинів.

Доданий до: Корупція в Запоріжжі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії