У Херсоні розірвали договори про закупівлю послуг для шкільних їдалень на 9 млн. грн.

їдальня 2Херсонською місцевою прокуратурою після встановлення порушень вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» подано позов про визнання недійсними 8 договорів про закупівлю послуг їдалень для загальноосвітніх навчальних закладів міста, укладених між управлінням освіти Херсонської міської ради та юридичною особою на загальну суму майже 9 млн. грн.

Погодившись із позовом прокурора, сторони розірвали оспорювані договори. Ухвалою Господарського суду Херсонської області від 02.08.2016 у зв’язку з добровільним розірванням договорів учасниками провадження по справі припинено. Про це інформує сайт прокуратури Херсонщини.

Як повідомляв «Ні корупції!», у північних районах Рівненщини - скандал. У тендері за право отримати майже 80 мільйонів гривень на організацію харчування понад 30 тисяч рівненських школярів із статусом постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС взяло участь вісім фірм. Конкурсний комітет визнав переможцем київське ТзОВ «Геус Груп», засноване, до речі, лише у вересні минулого року. І хоч конкуренти киян, серед яких були й рівненські підприємці, пропонували за обіди на кілька мільйонів менші суми, але правильно пронумеровані сторінки документів, що подавали на конкурс, його організатори вважали важливішою перевагою, ніж економія бюджетних коштів.