Оголошено новий конкурс на головного архітектора столиці

Архитектор-карикатураУ Київській міській державній адміністрації оголошено новий, четвертий за рахунком у цьому році конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) - головного архітектора столиці.

Відповідне розпорядження № 776 від 3 серпня 2016 року «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - головного архітектора міста Києва» з’явилось на сайті Київської міської державної адімінстрації.

Також затверджено персональний склад конкурсної комісії, яку очолив Володимир Бондаренко, керівник апарату виконавчого органу Київської міськради (КМДА), та умови проведення конкурсу включно з посадовими обов’язками, умовами оплати праці, спеціальними вимогами тощо.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку червня у столиці знову (втретє!) бралися обирати Головного архітектора. Тоді навіть запрацювала робоча група з підготовки конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА – Головного архітектора Києва.

Раніше «Ні корупції» писав, що проведення конкурсу з обрання головного архітектора столиці вже зупиняли двічі. Перший раз у квітні – через начебто виникнення проблемних питань, а другий раз у травні – через те, що заявки на участь у відборі подали всього 14 кандидатів.