На Херсонщині на допит викликають біглого прихильника Путіна, який продовжує отримувати бюджетні кошти

Ниметуллаев 2На Херсонщині СБУ викликає на допит одіозного Сейтумера Німетуллаєва – екс-голову Генічеської РДА. В  Україні він оголошений у розшук, правоохоронці звинувачують Німетуллаєва, зокрема, у відправці загонів «тітушок» до Києва. Зараз екс-чиновник переховується в окупованому Криму, де став  головою громадської організації «Къырым Бирлиги», яка  співпрацює з російською владою.

Як повідомляється на сайті прокуратури Херсонщини, підозрюваний Німетуллаєв Сейтумер Нурідинович, 10.06.1952 р.н., відповідно до вимог ст.ст. 133, 135, 297 – 5 КПК України,  повторно  викликається 8 серпня  2016 року о 10:00 годині до старшого слідчого СВ УСБУ України в Херсонській області Круглика О.М.  за адресою: м. Херсон, вул. Кірова, б. 1, каб. 23  (тел. 0552 – 42- 21 -49) для проведення слідчих та процесуальних дій за його участю як підозрюваного у кримінальному провадженні  № 22014230000000048 від 22.10.2014.

Як писали «Наші гроші», херсонські чиновники продовжують платити за оздоровлення дітей біглому прихильнику Путіна.

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міськради 24 червня за результатами тендеру акцептувало пропозицію ТОВ «Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад ім. Іллі Кулика» щодо оздоровлення дітей вартістю 0,29 млн грн.

Протягом червня-серпня в санаторії пройдуть оздоровлення 80 дітей. Розрахунки показують, що вартість послуги на 21-денний відпочинок однієї дитини складає 3570 грн.

Засновниками ТОВ «Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад ім. Іллі Куліка» є ПАТ «Волна» та ПП ПОП «Чонгар». Ще на початку червня бенефіціаром оздоровчого закладу був вказаний  екс-голова Генічеської РДА Сейтумер Німетуллаєв, але сьогодні кінцевим власником вказана його дружина Надіє Німетуллаєва. Вона ж тепер записана і керівником фірми замість Надії Михайлюк.

На початку червня Херсонський ліцей Херсонської облради замовив дитячому закладу ім. Іллі Куліка» оздоровлення дітей на суму 0,44 млн грн. Тоді це замовлення також безуспішно намагався отримати комунальний заклад «ДЗОВ «Орльонок».

Як повідомляв «Ні корупції!», міністерство юстиції України направило запит до Мін’юсту РФ щодо надання міжнародної правової допомоги стосовно організації допиту в якості свідків екс-президента Віктора Януковича та колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка в межах провадження стосовно п’яти екс-беркутівців, підозрюваних у масових вбивствах активістів Майдану.