ФОТО
| |

Депутати від «Свободи» облили алкоголем журналістку, яка виконувала редакційне завдання

20160805125231

Кілька місцевих депутатів з ВО «Свобода» у Рівному облили алкоголем журналістку сайту «Четверта влада», яка, виконуючи редакційне завдання, випадково сфотографувала їхнє святкування на літній терасі одного з рівненських кафе.

Про це повідомляє «Четверта влада».

За інформацією видання, 4 серпня, близько восьмої вечора рівненські «свободівці» випивали в кафе «Кобза», на розі вулиць Соборна-Княгині Ольги. Журналістка «Четвертої влади», яка виконувала редакційне завдання зі збору інформації про літні майданчики кафе, фотографувала майданчик цього закладу. В результаті – журналістку і фотоапарат компанія облила алкоголем і втекла на автомобілі Тойота Прадо.

IMG_3567 (3)

Прадо Крюкова

«Четверта влада» з’ясувала що в компанії були депутати міської ради та помічники рівненського нардепа Олега Осуховського.

Так, вдалося ідентифікувати трьох з чотирьох чоловіків, які облили журналісту алкоголем. Мова йде про двох депутатів Рівненської міськради від ВО «Свобода» Олександра Крюкова, який також є помічником народного депутата від «Свободи» Олега Осуховського, та Назарія Загоровського, який також є начальником управління економічного розвитку і торгівлі Рівненської РДА. Також видання повідомляє, що у цій компанії був Андрій Бортнік, головний лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги, екс-депутат Рівненської облради і також помічник нардепа Осуховського.

Четвертого чоловіка з компанії поки що не вдалося ідентифікувати.

«Я вважаю дії цієї компанії перешкоджанням журналістській діяльності і хуліганством. Звісно, що юридично вони викрутяться, адже на журналістці не було бейджа з посвідченням, та вона фотографувала професійним фотоапаратом за 30 тисяч гривень, якого зазвичай не буває у пересічних громадян. До того ж ця компанія складалася з публічних осіб – місцевих депутатів і помічника нардепа.

На виборчих плакатах свободівців писало, що вони мають честь і гідність. Судячи з цього їхнього вчинку, вони не мають цих якостей. Більше того – так познущатися з дівчини – це, м’яко кажучи, негідний вчинок. Хтось один вилив, інші бачили і всі разом пореготали. Будемо сподіватися, що хоча б хтось із них розповість як все було насправді і вибачиться. А ми, тим часом, проконсультуємось з юристами яким чином покарати це хуліганство. Чи написавши заяву в правоохоронні органи, чи судовий позов. Також ми звертаємось до нардепа Олега Осуховського та ВО «Свобода» зі скаргою на вчинок своїх підопічних», – зазначив головний редактор «Четвертої влади» Володимир Торбіч.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині протягом поточного року прокурорами прийнято рішення про направлення до суду 10 кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з перешкоджанням законні професійній діяльності журналістів.

Доданий до: Корупція в Рівному, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії