Депутати від «Свободи» облили алкоголем журналістку, яка виконувала редакційне завдання

20160805125231

Кілька місцевих депутатів з ВО «Свобода» у Рівному облили алкоголем журналістку сайту «Четверта влада», яка, виконуючи редакційне завдання, випадково сфотографувала їхнє святкування на літній терасі одного з рівненських кафе.

Про це повідомляє «Четверта влада».

За інформацією видання, 4 серпня, близько восьмої вечора рівненські «свободівці» випивали в кафе «Кобза», на розі вулиць Соборна-Княгині Ольги. Журналістка «Четвертої влади», яка виконувала редакційне завдання зі збору інформації про літні майданчики кафе, фотографувала майданчик цього закладу. В результаті – журналістку і фотоапарат компанія облила алкоголем і втекла на автомобілі Тойота Прадо.

IMG_3567 (3)

Прадо Крюкова

«Четверта влада» з’ясувала що в компанії були депутати міської ради та помічники рівненського нардепа Олега Осуховського.

Так, вдалося ідентифікувати трьох з чотирьох чоловіків, які облили журналісту алкоголем. Мова йде про двох депутатів Рівненської міськради від ВО «Свобода» Олександра Крюкова, який також є помічником народного депутата від «Свободи» Олега Осуховського, та Назарія Загоровського, який також є начальником управління економічного розвитку і торгівлі Рівненської РДА. Також видання повідомляє, що у цій компанії був Андрій Бортнік, головний лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги, екс-депутат Рівненської облради і також помічник нардепа Осуховського.

Четвертого чоловіка з компанії поки що не вдалося ідентифікувати.

«Я вважаю дії цієї компанії перешкоджанням журналістській діяльності і хуліганством. Звісно, що юридично вони викрутяться, адже на журналістці не було бейджа з посвідченням, та вона фотографувала професійним фотоапаратом за 30 тисяч гривень, якого зазвичай не буває у пересічних громадян. До того ж ця компанія складалася з публічних осіб – місцевих депутатів і помічника нардепа.

На виборчих плакатах свободівців писало, що вони мають честь і гідність. Судячи з цього їхнього вчинку, вони не мають цих якостей. Більше того – так познущатися з дівчини – це, м’яко кажучи, негідний вчинок. Хтось один вилив, інші бачили і всі разом пореготали. Будемо сподіватися, що хоча б хтось із них розповість як все було насправді і вибачиться. А ми, тим часом, проконсультуємось з юристами яким чином покарати це хуліганство. Чи написавши заяву в правоохоронні органи, чи судовий позов. Також ми звертаємось до нардепа Олега Осуховського та ВО «Свобода» зі скаргою на вчинок своїх підопічних», - зазначив головний редактор «Четвертої влади» Володимир Торбіч.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Київщині протягом поточного року прокурорами прийнято рішення про направлення до суду 10 кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з перешкоджанням законні професійній діяльності журналістів.