Чиновниці, яка затримана за хабар в 150 тисяч доларів, призначили заставу 124 тисячі гривень

иииСолом’янським районним судом міста Києва за клопотанням детективів Національного антикорупційного бюро України, погодженим із прокурорами САП, для начальника відділу, в.о. директора Департаменту з управління державною власністю Міністерства аграрної політики та продовольства України обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб із альтернативою внесення застави в розмірі 124 тис гривень.

При цьому розмір неправомірної вигоди, при отриманні якої чиновницю затримали, становить 150 тис. дол. США (понад 3,7 млн грн).

Про це йдеться на сайті Національного антикорупційного бюро.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір оскаржити рішення суду щодо розміру застави.

Як повідомляв «Ні корупції!», на хабарі у 150 тисяч доларів була затримана чиновниця Мінагрополітики.

Гроші посадовець вимагала від підприємця за сприяння перемозі у тендері на покупку дeржавного сільгосппідриємства. Майновий комплекс дeржактиву, який пeрeбуває в процeсі ліквідаціі за борги, знаходиться поблизу Харкова.

Їй повідомлено про підозру за ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України. У разі винесення судом обвинувального вироку чиновниці загрожує позбавлення волі строком від 8 до 12 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.