Броварські депутати провалили зниження порогу електронних закупівель

0074_prozorro_1__650x410Броварська міська рада зняла з розгляду питання про впровадження системи електронних закупівель, яким пропонувалося знизити поріг до 3 тисяч гривень для закупівель товарів, робіт та послуг та запровадити проведення тендерів до 1,5 млн грн. для робіт і до 200 тис грн для товарів і послуг.

Про це у групі Бровари у мережі Фейсбук повідомила депутат Броварської міської ради Аліна Дяченко за підсумками роботи сесії.

«Вирішальним став голос депутата від «Самопомочі» Тетяни Крилової - саме через неї відсьогодні у Броварах не буде запроваджено «Прозорро» на допорогові закупки (суми до 1,5 млн для робіт та до 200 000 - для товарів і послуг).

Зеленим кольором позначені прізвища депутатів, які відмовились запровадити систему електронних закупівель у Броварах вже сьогодні і проголосували «за» те, щоб зняти питання з розгляду», - написала депутат і показала фото голосування.

bb

Як уже повідомляв «Ні корупції!», нині у Броварах сума порогових закупівель для товарів складає 50 тисяч гривень, а закупівлі послуг і робіт через електронну систему Броварська міська рада взагалі не проводить.

Водночас, за інформацією «Маєш право знати», заступник міністра економіки Максим Нефьодов вважає підозрілою протидію деяких міських влад допороговим закупівлям у Prozorro, зокрема у Броварах та Українці, та називає оптимальним низовим порогом для проведення тендерів – 3-10 тисяч гривень.

https://youtu.be/lgmqPTRnJLE

Читайте також «На Київщині до Prozorro підключено понад 1600 розпорядників бюджетних коштів»