ФОТО
| |

Броварські депутати провалили зниження порогу електронних закупівель

0074_prozorro_1__650x410Броварська міська рада зняла з розгляду питання про впровадження системи електронних закупівель, яким пропонувалося знизити поріг до 3 тисяч гривень для закупівель товарів, робіт та послуг та запровадити проведення тендерів до 1,5 млн грн. для робіт і до 200 тис грн для товарів і послуг.

Про це у групі Бровари у мережі Фейсбук повідомила депутат Броварської міської ради Аліна Дяченко за підсумками роботи сесії.

«Вирішальним став голос депутата від «Самопомочі» Тетяни Крилової – саме через неї відсьогодні у Броварах не буде запроваджено «Прозорро» на допорогові закупки (суми до 1,5 млн для робіт та до 200 000 – для товарів і послуг).

Зеленим кольором позначені прізвища депутатів, які відмовились запровадити систему електронних закупівель у Броварах вже сьогодні і проголосували «за» те, щоб зняти питання з розгляду», – написала депутат і показала фото голосування.

bb

Як уже повідомляв «Ні корупції!», нині у Броварах сума порогових закупівель для товарів складає 50 тисяч гривень, а закупівлі послуг і робіт через електронну систему Броварська міська рада взагалі не проводить.

Водночас, за інформацією «Маєш право знати», заступник міністра економіки Максим Нефьодов вважає підозрілою протидію деяких міських влад допороговим закупівлям у Prozorro, зокрема у Броварах та Українці, та називає оптимальним низовим порогом для проведення тендерів – 3-10 тисяч гривень.

Читайте також «На Київщині до Prozorro підключено понад 1600 розпорядників бюджетних коштів»

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії